Koupelnové Studio Hlinsko

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August22nd 2011!

Grafické 3D návrhy koupelen

K uskutečněné zakázce* vytvoříme profesionální 3D grafický návrh Vaší budoucí koupelny ZDARMA! *uskutečněná zakázka předpokládá nákup materiálů a zboží u naší firmy

Návrh koupelny zpracujeme na základě Vámi zadaných prostorových požadavků a vybraných dlažeb, obkladů, sprchových koutů, van, či dalších koupelnových prvků, které jsou na trhu běžně dostupné. 3D simulace umožní „reálný“ pohled na Vaši budoucí koupelnu a pomůže tak při rozhodování s výběrem dlažeb a koupelnových doplňků a také s jejich umístěním. Součástí návrhu je také přesný výpočet spotřeby materiálu. Nebudete tedy muset kupovat materiál a mít obavy, že zbude nevyužit. Na naší prodejně Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.

Realizace grafických návrhů

K vyhotovení profesionálních návrhů využíváme software ArCon, jehož nadstavba – program Tiler je určen speciálně pro designování koupelen.
Program Arcon využívá široké databáze přesných modelů dlažeb, obkladů, van a dalších koupelnových prvků od různých výrobců. Díky přesným modelům jsme schopni věrně vizualizovat koupelnu přesně dle Vašich představ.